Drejtorët që nuk i kanë paguar faturat e energjisë do të japin llogari në qeveri

Shkup, 6 Dhjetor – Kryeministri Dimitar Kovaçevski të hënën deklaroi se për disa nga institucionet që kanë borxhe të energjisë elektrike ka faktorë të...

Emshiu: Punimet në rrugët e fshatit Sedllarcë po zhvillohen në ritëm të pandalshëm

Kryetari i komunës së Bogovinës, Besnik Emshiu përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka njoftuar se punimet në tre rrugë të fshatit Sedllarcë e epërme, po zhvillohen me një ritëm të pandalshëm. Ai tha se shumë shpejtë gjithçka do të jetë e përfunduar dhe do ti shohim të realizuara.

Postimi i plotë i Emshiut:
https://www.facebook.com/100117835686201/posts/pfbid02qgfYDsiXJ49AsYX1spA4awpeDo8GJonLzMNGsGxDoQLgWord4qkaZiv7svXrLb27l/

Latest Posts

50 vjetori i misionit të fundit me astronautë drejt Hënës, Apollo 17

Kapsula Orion e NASA-s po rrotullohet në orbitën e Hënës këtë javë, duke përgatitur kështu rikthimin e misioneve me ekuipazh në sipërfaqen e Hënës....

Portugalia “tenis” me Zvicrën/ Luzitanët mposhtën 6 me 1 helvetët

Portugalia luan pingpong me Zvicren duke fituar me rezultatin e thelle 6 me 1.Skuadra helvete zhvilloi nje ndeshje shume te dobet dhe pa...

Seanca e 106-të e Qeverisë, Grubi: Miratuam donacion për Ukrainën dhe përmirësojmë kushtet e punës për personat me aftësi të kufizuara

Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka mbajtur seancën e 106-të në të cilën janë miratuar disa vendime. Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka njoftuar opinionin...