Drejtorët që nuk i kanë paguar faturat e energjisë do të japin llogari në qeveri

Shkup, 6 Dhjetor – Kryeministri Dimitar Kovaçevski të hënën deklaroi se për disa nga institucionet që kanë borxhe të energjisë elektrike ka faktorë të...

Si asnjëherë më parë në një skenë spektakli, Blendi Fevziu i ftuar në “Krishtlindjen” e Sokol Gugës

Gazetari i njohur Blendi Fevziu do të jetë pjesë e spektaklit “Krishtlindje në Tiranë”.

Lajmi është bërë i ditur nga producenti Sokol Guga me anë të një postimi në rrjetin e tij social Instagram, duke u shprehur i lumtur që do të ndajë skenën me Blendi Fevziun.

“Me gazetarin më të mirë dhe më të suksesshëm të ekraneve shqiptare. Me Blendi Fevziu do të jemi në një skenë në spektaklin “Krishtlindje në Tiranë” Faleminderit që i the “PO” ftesës sime”, ka shkruar ai.

https://www.instagram.com/p/CkLJkvrtXE9/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Latest Posts

50 vjetori i misionit të fundit me astronautë drejt Hënës, Apollo 17

Kapsula Orion e NASA-s po rrotullohet në orbitën e Hënës këtë javë, duke përgatitur kështu rikthimin e misioneve me ekuipazh në sipërfaqen e Hënës....

Portugalia “tenis” me Zvicrën/ Luzitanët mposhtën 6 me 1 helvetët

Portugalia luan pingpong me Zvicren duke fituar me rezultatin e thelle 6 me 1.Skuadra helvete zhvilloi nje ndeshje shume te dobet dhe pa...

Seanca e 106-të e Qeverisë, Grubi: Miratuam donacion për Ukrainën dhe përmirësojmë kushtet e punës për personat me aftësi të kufizuara

Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka mbajtur seancën e 106-të në të cilën janë miratuar disa vendime. Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka njoftuar opinionin...