Deri të mërkurën e hapur mundësia për subvencionimin e pastrimit të oxhaqeve në Shkup

Qytetarët e Shkupit do të mund të aplikojnë deri të mërkurën për të marrë mbështetje financiare deri 1 200 denarë për pastrimin e oxhaqeve...

Ali Ahmeti: Artan Grubi mbetet shef i kabinetit tim

Gjithçka është normale në BDI, nuk ka grup zjarri. Kështu ka deklaruar lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në një prononcim ekskluziv për TV24. Ai pret një debat të frytshëm në Kryesinë Qendrore, ku duhet të raportojnë ministrat, zëvendësministrat dhe sekretarët shtetëror.

“Nuk ka grup zjarri siç thoni ju. Do të ketë një debat në Kryesinë Qendrore. Artan Grubi do të mbetet shef i kabinetit tim”, tha Ahmeti për TV24.

Latest Posts

Kremlini mbron aleancën e sigurisë të udhëhequr nga Rusia

Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov tha të dielën se përpjekjet për të shkatërruar një aleancë sigurie të udhëhequr nga Rusia kanë ekzistuar gjithmonë dhe...

Edi Rama: Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut janë më mirë se kurdoherë

Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë së cilës u dhanë porosi të qarta mbi bashkëpunimin...

Deri të mërkurën e hapur mundësia për subvencionimin e pastrimit të oxhaqeve në Shkup

Qytetarët e Shkupit do të mund të aplikojnë deri të mërkurën për të marrë mbështetje financiare deri 1 200 denarë për pastrimin e oxhaqeve...