I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Grubi në Click plus: Në BDI ka vetëm demokraci, mirëpriten idetë dhe debatet

Zëvendëskryeministri i parë njëherazi dhe shefi i kabinetit të liderit të BDI-së Ali Ahmetit, Artan Grubi i ftuar sonte në emisionin debativ “Click Plus” u pyet lidhur me zhvillimet e fundit brenda partiake në BDI.

Grubi u përgjigj në pyetjen e gazetarit mbi ndryshimet e gjashtë javëve të fundit në BDI, ai tha se nuk ka ndryshime.

“Nuk ka ndryshime, sepse në nuk i ndryshojmë fjalët. Në BDI ka vetëm demokraci. U mbajt mbledhja e parë e kryesisë së re dhe lideri Ahmeti prezantoi një përmbledhje mbi gjendjen aktuale shtetërore dhe partiake. Në BDI mirëpriten idetë dhe debatet, sidomos nga njerëzit me eksperiencë, sepse me sygjerime ne po ecim drejt përmirësimit, gjithmonë në të mirë të qytetarëve. U diskutua për punën e ministrive dhe pat debat shumë civilizues dhe mbledhje përfundoj me një unifikim që BDI është një parti e fortë”, deklaroi Grubi.

https://fb.watch/gvWI5EX1UB/

Latest Posts

Reshje e stuhi në jugun e Italisë/ Shirat shkaktojnë përmbytje e dëme të mëdha

Moti i keq ka përfshirë sërish Italinë. Më problematike situata paraqitet në provincën e  Mesinës dhe Sicilisë. Pamjet tregojnë  se  uji ka vërshuar  brenda...

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...