I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Grubi në Click plus: Më 14 Nëntor, fillon të funksionojë “One Stop Shop” me Shqipërinë

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka folur në emisionin debativ “Click Plus” foli për mbledhjen e përbashkët qeveritare të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë.

“Më 14 nëntor, dy doganat tona, policitë tona do të funksionojnë nën metodën “One Stop Shop”. Kemi largu pasaportat dhe sot po lëvizim lirshëm me letërnjoftime. Kemi rënë kontakt me Kosovën dhe Shqipërinë për shumë projekte të përbashkëta që do të relizohen, jemi drejt finalizimit, u shpreh Grubi.

Latest Posts

Reshje e stuhi në jugun e Italisë/ Shirat shkaktojnë përmbytje e dëme të mëdha

Moti i keq ka përfshirë sërish Italinë. Më problematike situata paraqitet në provincën e  Mesinës dhe Sicilisë. Pamjet tregojnë  se  uji ka vërshuar  brenda...

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...