I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Nga mesnata, çmime të reja të derivateve të naftës

Pas mesnatës, çmimi i naftës lirohet për gjysmë denari, ndërsa çmimi i benzinës BS-95 do të rritet për 1,5 denarë, kurse i benzinës BS-98, për dy denarë. Njoftoi Komisioni Rregullator për Energjetikë.

Çmimet sipas vendimit të ri:

EUROSUPER BS – 95/ 94,00 (den/litër)
EUROSUPER BS – 98/ 96,50 (den/litër)
EURODIESEL / 98,50 (denarë/litër)
Vaji Ekstrea i Lehtë/ 93.00 (denarë/litër)

Latest Posts

Reshje e stuhi në jugun e Italisë/ Shirat shkaktojnë përmbytje e dëme të mëdha

Moti i keq ka përfshirë sërish Italinë. Më problematike situata paraqitet në provincën e  Mesinës dhe Sicilisë. Pamjet tregojnë  se  uji ka vërshuar  brenda...

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...