Të shtëna me armë zjarri në Kamëz, policia në ndjekje të autorit

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar ne rrugën ‘Donald Trump’ në Kamëz.

 

Bëhet me dije se një person ka qëlluar me armë teksa ka qenë duke lëvizur me një motomjet.

 

 

Nga të shtënat nuk ka persona të lënduar.

 

Kamzë/Informacion paraprak

Në Kamzë, Tiranë, një shtetas ende i paidentifikuar, duke lëvizur me një motomjet, ka qëlluar me armë zjarri.

Nga të shtënat me armë zjarri nuk ka persona të dëmtuar.

Shërbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të autorit të dyshuar. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për identifikimin e kapjen e autorit/ëve.