I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Grubi: Më 14 Nëntor do të mbajmë seancë të përbashkët me Shqipërinë

Seanca e përbashkët qeveritare ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë do të mbahet më datë 14 nëntor në Shkup.

Këtë informacion e ka konfirmuar Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi, përmes një njoftimi zyrtar në rrjetin social Facebook.

Grubi shkruan se një ndër pikat e aprovuara në mbledhjen e 100-të të Qeverisë, është dhe informacioni për seancën e përbashkët qeveritare.

Latest Posts

Reshje e stuhi në jugun e Italisë/ Shirat shkaktojnë përmbytje e dëme të mëdha

Moti i keq ka përfshirë sërish Italinë. Më problematike situata paraqitet në provincën e  Mesinës dhe Sicilisë. Pamjet tregojnë  se  uji ka vërshuar  brenda...

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...