I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Gjysma e Tetovës pa rrymë përfshirë Spitalin dhe komunën

Gjysma e Tetovës përfshirë edhe institucionet e rëndësishme si Spitali dhe Komuna e Tetovës kanë mbetur pa rrymë elektrike .

Sot mëngjesin e hershëm, Tetova është zgjuar pa rrymë. Siç mëson TS, një bllok i madh duke përfshirë Spitalin e Tetovës dhe Komunën janë pa rrymë. Komuna i ka lëshuar punëtorët ndërsa spitali punon në kushte ekstreme pa rrymë.

Nga EVN nuk kanë paralajmëruar, bizneset janë ankuar deri tek EVN ata thonë se lajmërimi ka qenë i publikuar në webfaqen e tyre. Bizneset e vogla sapo kanë ndezur agregatët.

Latest Posts

Reshje e stuhi në jugun e Italisë/ Shirat shkaktojnë përmbytje e dëme të mëdha

Moti i keq ka përfshirë sërish Italinë. Më problematike situata paraqitet në provincën e  Mesinës dhe Sicilisë. Pamjet tregojnë  se  uji ka vërshuar  brenda...

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...