I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Mbyllet mbledhja e kryesisë së PS, ja çfarë u diskutua

Është mbyllur pas rreth dy orësh mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste.

 

Pas mbledhjes, kryeministri Rama zbardhi detaje në lidhje me diskutimet, në një deklaratë për mediat.

 

Ashtu siç ishte parashikuar, në mbledhjen e socialistëve është diskutuar mbi buxhetin e miratuar të vitit 2023 dhe organizimi i takimeve me qytetarët në kuadër të zgjedhjeve të ardhshme lokale.

 

 

“Kemi bërë një diskutim mbi buxhetin që sapo kemi mbyllur. Kemi bërë një diskutim mbi ecurinë e dialogut me qytetarët, dhe sesi këto të dyja bashkohen me njëra tjetrën për të mbyllur vitin dhe projeksionin e vitit të ardhshëm, ku një moment shumë i rëndësishëm janë zgjedhjet vendore.”- tha kryeministri.

Latest Posts

Reshje e stuhi në jugun e Italisë/ Shirat shkaktojnë përmbytje e dëme të mëdha

Moti i keq ka përfshirë sërish Italinë. Më problematike situata paraqitet në provincën e  Mesinës dhe Sicilisë. Pamjet tregojnë  se  uji ka vërshuar  brenda...

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...