I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë stabil, me vranësira të ulëta dhe mjegull nëpër lugina. Pasdite me diell dhe vranësira të vogla.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -2 deri në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 14 deri në 19 gradë.

Në Shkup e rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, paradite me mjegull dhe vranësira të ulëta, gjatë ditës me diell dhe vranësira mesatare.

Temperatura minimale do të ulet në 5, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 15 gradë Celsius.

Latest Posts

Reshje e stuhi në jugun e Italisë/ Shirat shkaktojnë përmbytje e dëme të mëdha

Moti i keq ka përfshirë sërish Italinë. Më problematike situata paraqitet në provincën e  Mesinës dhe Sicilisë. Pamjet tregojnë  se  uji ka vërshuar  brenda...

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...