BDI e bashkuar rreth frontit për Europë

Pas përfundimit të mbledhjes së BDI-së që u mbajt në Tetovë, Ali Ahmeti para mediave ka deklaruar se tema ka qenë fronti për Europë...

Balliu ‘plas bombën’ në Quo Vadis: Arrestim ministrash e ish-ministrash. Ahmetaj e ka gati

Ish-deputeti demokrat, Klevis Balliu ka bërë deklarata të forta në studion e Quo Vadis.

 

 

Baliu paralajmëroi arrestime ministrash e ish-ministrash ndërsa përmendi Arben Ahmetajn e Ilir Beqjan.

 

 

“Ai Ahmetaj shkon në dark në SPAK që mos ta kapin mediat.  Ai gati e ka. Ai, Ilir Beqja. Të gjithë këta ia pret letrat Edi Rama. Ai i përdor për të vjedhur, në momentin e duhur i fut në burg e thot ‘është përgjegjësi personale. Ata s’martohen dot pa lejen e Edi Ramës jo të vjedhin pa lejen e tij.”

Latest Posts

“Bashkë Fitojmë” zyrtarizon kandidatët për këshillat bashkiakë, Ilir Alimehmeti kryeson Tiranën

Kryesia e drejtuar nga Sali Berisha miratoi kandidatët për keshillat bashkiakë, pasi kandidatët për kryetar bashkie janë zgjedhur nga procesi i primareve në fillim...

Putin: Rusia do të vendosë armë bërthamore taktike në Bjellorusi

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, thotë se Moska ka arritur marrëveshje për të vendosur armë bërthamore taktike në territorin e aleates së ngushtë, Bjellorusisë,...

Uniformat e policisë në Maqedoni edhe në gjuhën shqipe, hyn në fuqi ligji

Hyn në fuqi Dekreti për uniformat dhe shenjat në uniformat e policisë, të cilën Qeveria e miratoi para një viti në bazë të Ligjit...