I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Partia e Lirisë zgjedh drejtuesit e rinj të strukturave/ Zbardhen emrat

Partia e Lirisë ka prezantuar drejtuesit e rinj të strukturave.

 

Drejtuesit janë zgjedhur në mbledhjen që kryesia e PL-së ka zhvilluar mbrëmjen e sotme.

 

Drejtuesit e rinj:

 

Petraq Milo – Sekretar për Çështjet Ekonomike dhe Financave

 

Edmond Panariti – Sekretar për Bujqësinë dhe Ushqimin

 

Agim Nesho – Kryetar i Komisionit për Politikën e Jashtme

 

Erisa Xhixho – Kryetare e Komisionit për Integrimin Europian

 

Genc Gjokutaj – Kryetar i Komisionit për Sigurinë dhe Çështjet e Brendshme

 

Kejdi Mehmetaj – Kryetare e Komisionit për Arsimin

 

Silva Caka – Kryetare e Komisionit për Drejtësinë dhe Çështjet Zgjedhore

 

Roni Telegrafi – Kryetar i Komisionit për Ambientin dhe Turizmin

 

Aurela Agalliu – Kryetare e Komisionit për Çështjet Sociale dhe Familjen

 

Klodian Gradeci – Kryetar i Komisionit të Energjetikës.

Latest Posts

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Kandidati i vetëm për Bashkinë e Elbasanit/ Boçi: Çdo votë e demokratëve vlen, procesi do jetë i lirë dhe pa shantazhe

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi është kandidati i vetëm që votohet sot në primaret e PD-së për të qenë kandidat për kryebashkiak...