30 vendime për doganierët, Hasani: Arritëm të realizojmë prioritetit për zgjidhjen e statusit të nëpunësve doganor

Zëvendës drejtori i Doganave, Muharem Hasani ka shpërndarë 30 vendime të përhershme pune për doganierët. Pas përfundimit të procedurave për ndarje të vendimeve, Asani ka...

Vuçiç shtron darkën me salsiçe/ Duke pritur miqtë, Edi Rama dhe Dimitar Kovaçevski

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka pritur mbrëmjen e sotme për darkë, kryeministrin Edi Rama dhe kreyministrin e Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski.

 

 

Presidenti serb ka postuar në Instagram një foto përpara dakrës ku shkruan se Begradi ka qenë gjithmonë kryeqyteti I mikpritjes dhe ushqimit të mirë.

 

 

Vuçiç ka bërë me dije gjithashtu se, krerët e tre shteteve do të nënshkruajnë marrëveshje për verërat dhe ushqimet.

 

 

 

“Beogradi ka qenë gjithmonë kryeqyteti i një zemre të madhe, mikpritjes së ndershme dhe ushqimit të mirë.

 

Në pritje të miqve @dimitar.kovachevski @ediramaal duhet të provoja salsiçen Pirot e pjekur në hekur… ne tashmë po bëjmë marrëveshje për panairin e madh të verërave dhe ushqimeve vitin e ardhshëm në Beograd.”– shkruan Vuçiç.

Latest Posts

Ademi priti në takim ambasadorin Qehaja

Koordinatori i grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim, Arbër Ademi ka realizuar takim me Ambasadorin e Republikës së Kosovës, z. Florian Qehaja. Zhvillimet e...

30 vendime për doganierët, Hasani: Arritëm të realizojmë prioritetet për zgjidhjen e statusit të nëpunësve doganor

Zëvendës drejtori i Doganave, Muharem Hasani ka shpërndarë 30 vendime të përhershme pune për doganierët. Pas përfundimit të procedurave për ndarje të vendimeve, Asani ka...

30 vendime për doganierët, Hasani: Arritëm të realizojmë prioritetit për zgjidhjen e statusit të nëpunësve doganor

Zëvendës drejtori i Doganave, Muharem Hasani ka shpërndarë 30 vendime të përhershme pune për doganierët. Pas përfundimit të procedurave për ndarje të vendimeve, Asani ka...