I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Dhunuan të moshuarin deri në vdekje për 50 mijë lekë/ Këta janë dy autorët e grabitjes në Mallakastër

Personat që shihni në foto janë dy autorët e grabitjes më dhunë në Mallakastër, Ervis Halimi dhe Musa Gudo.

 

 

Të dy personat u futën për të vjedhur në banesën e Caush Shehajt, 89-vjeç, të cilin e dhunuan deri në vdekje.

 

 

Nga pamjet e siguruara nga Vizion Plus, e dhunuar shfaqet gjithashtu bashkëshortja e Shehajt e cila është edhe e sëmurë.

 

 

Autorët u nisën në banesë për një kasafortë të cilën e kishin pikasur më herët por mundën të vjedhin vetëm 50 mijë lekë të vjetra.

 

 

Sipas dëshmitarëve, kasaforta ishte e mbushur me rërë dhe në të kishte vetëm disa dokumente pronësie që i moshuari i kishte ruajtur nga koha e komunizmit.

 

 

 

 

 

 

 

Latest Posts

Reshje e stuhi në jugun e Italisë/ Shirat shkaktojnë përmbytje e dëme të mëdha

Moti i keq ka përfshirë sërish Italinë. Më problematike situata paraqitet në provincën e  Mesinës dhe Sicilisë. Pamjet tregojnë  se  uji ka vërshuar  brenda...

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...