Bilall Kasami e la në gjendje skandaloze pjesën e jashtme të stadiumit të qytetit

“Këto dyqane që shihni pas meje, dikur ishin që të gjitha në funksion, megjithatë, qiraxhinjtë u hoqën nga këta dyqane, me pretekstin se do...

Aksident i rëndë në Tiranë/ Automjeti përplaset me urbanin, plagoset drejtuesja (Pamjet)

Një aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të shtune në Tiranë.

 

 

Në zonën e Kombinatiti, një automjet është përplasur me autobusin urban.

 

 

Si pasojë e përplasjes ka mbetur e plagosur drejtuesja e automjetit e cila po dërgohet në spital.

 

 

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur Policia dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

IMG_2312

 

Latest Posts

BDI e bashkuar rreth frontit për Europë

Pas përfundimit të mbledhjes së BDI-së që u mbajt në Tetovë, Ali Ahmeti para mediave ka deklaruar se tema ka qenë fronti për Europë...

Bilall Kasami e la në gjendje skandaloze pjesën e jashtme të stadiumit të qytetit

“Këto dyqane që shihni pas meje, dikur ishin që të gjitha në funksion, megjithatë, qiraxhinjtë u hoqën nga këta dyqane, me pretekstin se do...

Forcat pro-iraniane i përgjigjen SHBA-ve: Jemi gati të kundërsulmojmë

Forcat pro-iraniane në Siri kanë deklaruar se janë gati për t’iu përgjigjur sulmeve të mëtejshme ajrore të Shteteve të Bashkuara mbi pozicionet e...