Bekteshi – Shaqiri: Më ndryshimet kushtetuese do të ndryshohet dhe e ardhmja e vendit

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti sonte ka vazhduar takimin me qytetarët e komunës së Jegunovcës. Para të pranishmëve krahas kryetarit Ahmeti, fjalim rasti kanë...

Dyshohet se e dhunoi një 16-vjeçare në Fushë Kosovë, arrestohet 21-vjeçari,


Arrestohet 21-vjeçari, dyshohet se e dhunoi një 16-vjeçare në Fushë Kosovë.

Një 21 vjeçar është arrestuar gjatë të shtunës mbrëma.

Ai dyshohet se e ka dhunuar një vajzë 16-vjeçare në një nga motelet e Fushë Kosovës.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar kryeprokurori i Prishtinës Kujtim Munishi.

Munishi tha se nesër do të mbahet seanca për caktimin e masës së paraburgimit.

“Po, është ndaluar mbrëmë. Nesër do të mbahet seanca për caktimin e masës së paraburgimit”, tha Munishi.

Ai theksoi se rasti është ende duke u hetuar.

“Hetimet janë duke u vazhduar, ende është herët të japim një përgjigje përfundimtare”, tha ai.

Raportohet se vajza ka qenë e raportuar si e zhdukur për një javë.

Klankosova.tv do të ju mbajë të informuar lidhur me rastin.

Latest Posts

Arrestohet Alda Klosi, ish-zyrtarja e lartë së cilës pastruesja i vodhi qindra mijëra euro

Arrestohet nga policia nga Tirana Alda Klosi, ish-drejtoresha e koncesioneve në Ministrinë e Ekonomisë. Ish-zyrtarja e lartë, e cila ka qene edhe shefe kabineti...

Scholz: Qeveria gjermane do të vazhdojë të punojë ngushtë me Melonin

Qeveria gjermane dëshiron të vazhdojë bashkëpunimin e saj të ngushtë me udhëheqjen e re italiane nën kryeministren e djathtë Giorgia Meloni, deklaroi kancelari...