“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Në vlugun e festimeve, aksidentohen dy vetura në Gjilan


Dy vetura janë përfshirë në një aksident në rrugën “Zija Shemsiu” në Gjilan mbrëmjen e së premtes.

Aksidenti ka ndodhur përgjatë tollovive të krijuara në komunikacion pas festimeve për fitoren e Zvicrës kundër Serbisë në futboll, shkruan lajmi.

Lexues të mediumit kanë dërguar pamje nga momenti i ngjarjes, teksa nuk dihet nëse ka ndonjë të lënduar.

PAMJE:

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...