Sulm me armë në Qendrën Tregtare në Fushë Topanë të Shkupit, digjen bankomate

Një sulm i armatosur ka ndodhur herët në mëngjes para orës 06:00 në Qendrën Tregtare “Point Retail Park” në Fushë Topanë të Shkupit.

“Disa persona kanë kërcënuar me armë rojen e ndërtesës dhe më pas i kanë vënë flakën disa bankomatëve ATM që ndodheshin në objektin e biznesit”, njoftoi MPB duke bërë të ditur se po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.