Grubi: Ftoj edhe VMRO të kontribuoj në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka përmendur sërish rëndësinë e anëtarësimit të...

Në Fushë-Kosovë vetë aksident, Policia në vendin e ngjarjes


Vetaksident në Fushë-Kosovë, Policia në vendin e ngjarjes.

Një vetaksident trafiku ka ndodhur pak më parë në Fushë-Kosovë.

Ky vetaksident është raportuar të ketë ndodhur pak më parë.

I përfshirë në të është një automjet (Taxi), i cili ka përfunduar jashtë rrugës.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe ekipet e Njësisë së Policisë së Kosovës.

Latest Posts

Vriten me thikë dy gra në një qendër myslimane në Portugali

I dyshuari për vrasjen me thikë të dy grave në një qendër myslimane ismailite në Lisbonë është qëlluar nga Policia portugeze.   Gratë ishin anëtare të...

Zenku – Aliu: Fronti pro-europian betonon bindjen e shumicës së shoqërisë për integrim në BE

“Ndikimi rus vërehet tek blloku politik maqedonas. VMRO-DPMNE dhe E majta dita ditës po izolohen. Informacionet flasin që ka deputetë nga VMRO-DPMNE me orientim...

Pas 3 muajsh konsultime/ Miratohet ligji për tatimin e profesioneve të lira

Pas 3 muajsh konsultime, projektligji për tatimin e profesioneve të lira u miratua në Komisionin e Ekonomisë, mes debatesh dhe kundërshtimesh nga ana e...