“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Ulje e re e çmimeve të karburanteve – Këto janë çmimet e reja

Një ulje e re e çmimit të karburanteve.

Eurosuper 95 më lirë për 1 denar. Zvogëlim ka edhe në çmimet e Eurosuper 98 dhe Dizel për 1,5 denar.

Dizeli dhe Eurosuper 98 do të shiten për 78 denarë për litër, benzina Eurosuper 95 do të shitet për 76,5 denarë.

Latest Posts

Nën betim, Boris Johnson mohon se ka gënjyer për festat në pandemi

Ish-kryeministri britanik, Boris Johnson, ka insistuar “me dorë në zemër” se nuk i ka gënjyer kurrë ligjvënësit për disa festa që janë mbajtur gjatë...

Pritshmëritë nga marrëveshja për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë – Serbi

Fundjavën që shkoi Kosova dhe Serbia u pajtuan në Ohër mbi zbatimin e një plani evropian për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet tyre. E mirëpritur në...