“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Investimet e paralajmëruara/ Avziu: Kodra e Diellit do të jetë qendër turistike më me renome në Ballkan! (VIDEO)

rejtori i shoqërisë aksionere “Elem Turs” Adem Avziu në një prononcim ekskluziv për portalin Indeks.mk ka folur lidhur me investimet e fundit në qendrën turistike Kodra e Diellit në Tetovë.

Avziu duke përmendur investimet tha se synimi kryesor është që Kodra e Diellit të kthehet ne një qendër me renome në Ballkan dhe një pikë referuese për zhvillimin e turizmit dimëror.

Video:

https://youtu.be/810RAc-A22c

Latest Posts

Shpërndanin drogra të forta në Tiranë/ Gjykata lë në burg 10 personat e arrestuar  (EMRAT)

Gjykata penale la në burg 10 personat e arrestuar ditën e djeshme, pasi shpërndanin drogëra të forta në ambiente të ndryshme të Tiranës.   Në...

Ngjarja tragjike në Tuz/ Iliri vrau Sheilën 19-vjeçare në sy të familjes pasi ajo i tha se nuk e donte më

Në Gjykatën e Lartë në Podgoricë, Ilir Gjokaj ka rrëfyer vrasjen e nëntëmbëdhjetëvjeçares Sheila Bakia para shtëpisë së saj në Tuzi, ku ka plagosur...

Nën betim, Boris Johnson mohon se ka gënjyer për festat në pandemi

Ish-kryeministri britanik, Boris Johnson, ka insistuar “me dorë në zemër” se nuk i ka gënjyer kurrë ligjvënësit për disa festa që janë mbajtur gjatë...