“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Arrestohet punonjësi i Policisë/ Qylafi shkaktoi aksident në gjendje të dehur

Arrestohet punonjësi i policisë i cili u përfshi në një aksident me dëme materiale pasditen e djeshme në Vloçisht të Maliqit.

 

 

 

Ka qenë Agjensia e Mbikqyrjes Policore që ka arrestuar policin 55 vjeçar, Dritan Qylafi, i cili sipas informacioneve ka qenë në gjendje të dehur dhe pa lejë drejtimi.

 

 

 

 

Mbi të rëndon akuza e veprës penale “drejtim i mjetit në gjendje të parregullt”.

Latest Posts

Ngjarja tragjike në Tuz/ Iliri vrau Sheilën 19-vjeçare në sy të familjes pasi ajo i tha se nuk e donte më

Në Gjykatën e Lartë në Podgoricë, Ilir Gjokaj ka rrëfyer vrasjen e nëntëmbëdhjetëvjeçares Sheila Bakia para shtëpisë së saj në Tuzi, ku ka plagosur...

Nën betim, Boris Johnson mohon se ka gënjyer për festat në pandemi

Ish-kryeministri britanik, Boris Johnson, ka insistuar “me dorë në zemër” se nuk i ka gënjyer kurrë ligjvënësit për disa festa që janë mbajtur gjatë...

Pritshmëritë nga marrëveshja për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë – Serbi

Fundjavën që shkoi Kosova dhe Serbia u pajtuan në Ohër mbi zbatimin e një plani evropian për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet tyre. E mirëpritur në...