Bilall Kasami e la në gjendje skandaloze pjesën e jashtme të stadiumit të qytetit

“Këto dyqane që shihni pas meje, dikur ishin që të gjitha në funksion, megjithatë, qiraxhinjtë u hoqën nga këta dyqane, me pretekstin se do...

Përmbytet nënkalimi në Fushë-Mamurras, bllokohen disa mjete

Reshje te dendura shiu ne mengjesin e sotem kane perfshire zonen e Kurbinit, dhe ate te Krujes.

 

Bllokohet nenkalimi ne Fushe Mamurras, pjese e autostrades Milot- Thumane.

 

Automjetet e tonazhit te ulet nje pjese e tyre zgjedhin rruge alternative.

 

Mbetet serish problematik nenkalimi ne Fushe Mamurras nga bllokimi i zgarave ne depertimin e ujit.

Disa automjete jane bllokuar nga prezenca a ujit.

Latest Posts

I njohur ndërkombëtarisht, artisti i grimit, Ernesti, fillon realizimin e masterclass për studentë

Ai është një nga artistët e grimit, ndër më të njohurit në botë. Fjala është për shqiptarin Ernest.mua, i cili po krijon brendin e tij,...

Interes ndërkombëtar për “Melian”, brande të tjera spanjolle kërkojnë të vijnë në “San Pietro Resort”

Hoteli me 5 yje “Melia” Durrës në Gjirin e Lalzit, ka ndryshuar së fundmi këndvështrimin si nga ana e tour-operatorëve por ashtu edhe të...

BDI e bashkuar rreth frontit për Europë

Pas përfundimit të mbledhjes së BDI-së që u mbajt në Tetovë, Ali Ahmeti para mediave ka deklaruar se tema ka qenë fronti për Europë...