“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Dod Kalaj sjellë hitin e fundvitit, e titullon “Pse ike”

Me tekst, muzikë dhe orkestrim nga Nurteel dhe videoklip të punuar nga A Films, këngëtari i njohur Dod Kalaj ka sjellë vetëm pak ditë më parë projektin e tij të fundvitit.

“Pse ike”, titullohet kënga që Doda e ka realizuar për mbështetësit e tij dhe publikun shqiptar.

Një projekt mjaft i bukur, një këngë dhe tekst i mrekullueshëm që është interpretuar jashtëzakonisht mirë nga Dod Kalaj vjen pikërisht në fundvit, atëherë kur këngëtarët sjellin projektet e tyre si befasi për dëgjuesit e këngës së bukur shqipe.

Në vazhdim ndiqni këngën e Dod Kalaj të titullluar “Pse ike”:

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...

Berisha prezanton kandidatin për Burrelin: Bojkoti i zgjedhjeve vendore, gabim që nuk përsëritet

Kreu i “Foltores”, Sali Berisha edhe këtë të enjte ka vijuar prezantimin e kandidatëve të tij për zgjedhjet vendore të 14 majit. Këtë herë...