“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

E rëndë/ Mbështetësit e Kasamit “ofendojnë” dhe “poshtërojnë” administratorët e Tetovës!?

Sikur të mos mjaftojnë skandalet dhe dështimet e njëpasnjëshme, të Bilall Kasamit dhe Lëvizjes Besa, aktivistët e Bilall Kasamit duke dashur të mbrojnë kryetarin kanë filluar ti ofendojnë dhe poshtërojnë edhe administratorët e Komunës së Tetovës.

Kjo ka ndodhur së fundmi kur një aktivist dhe mbështetës i Kasamit duke dashur të lavdërojë kreun e Komunës, për një projekt të kryer ka ofenduar dhe poshtëruar administratorët e Tetovës të cilët i ka quajtur të përgjumur.

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...