Grubi: Ftoj edhe VMRO të kontribuoj në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka përmendur sërish rëndësinë e anëtarësimit të...

Ndarja nga jeta e Pele/ Messi poston foton me legjendën e futbollit

Pelé, i cili konsiderohej gjerësisht si futbollisti më i mirë që ka luajtur këtë lojë, ka ndërruar jetë në moshën 82-vjeçare.

 

Futbollisti i njohur Lionel Messi ka shprehur ngushëllimet e tij, lidhur me humbjen e Pele.

 

Messi, 7 herë fituesi i Topit të Artë, ka publikuar në Instagram disa foto me Pelen.

 

U prehsh në paqe Pele”, shkruan Messi.

Latest Posts

Vriten me thikë dy gra në një qendër myslimane në Portugali

I dyshuari për vrasjen me thikë të dy grave në një qendër myslimane ismailite në Lisbonë është qëlluar nga Policia portugeze.   Gratë ishin anëtare të...

Zenku – Aliu: Fronti pro-europian betonon bindjen e shumicës së shoqërisë për integrim në BE

“Ndikimi rus vërehet tek blloku politik maqedonas. VMRO-DPMNE dhe E majta dita ditës po izolohen. Informacionet flasin që ka deputetë nga VMRO-DPMNE me orientim...

Pas 3 muajsh konsultime/ Miratohet ligji për tatimin e profesioneve të lira

Pas 3 muajsh konsultime, projektligji për tatimin e profesioneve të lira u miratua në Komisionin e Ekonomisë, mes debatesh dhe kundërshtimesh nga ana e...