Talat Xhaferi: Me ligj zbatojmë kërkesat e kahmotshme të qytetarëve

Sonte, Bashkimi Demokratik për Integrim dhe kryetari Ali Ahmeti kanë mbajtur tubim në Çair në një pritje jashtëzakonisht e madhe nga aktivistët e BDI....

Ishte e parkuar, shkrumbohet makina në Shijak/ Dyshimet e para

Një automjet është shkrumbua totalisht nga flakët në qytetin e Shijakut.

 

Ngjarja ka ndodhur teksa makina ishte e parkuar.

 

Mësohet se nga zjarri nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

 

Paraprakisht dyshohet se shkak i zjarrit është bërë një shkëndijë elektrike.

Latest Posts

Vizita e Xi Jinping në Moskë/ Blinken: Kina po mbulon diplomatikisht krimet e luftës së Rusisë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken ka reaguar pas takimit mes presidentit kinez Xi Jinping me presidentin rus Vladimir Putin në Moskë. Sipas...

“Aktivisti” po shqyrtohet në KQZ/ Celibashi: Do marrim vendim

Komisioneri i KQZ, Ilirian Celibashi në emisionin Quo Vadis në Vizion Plus bëri me dije se institucioni që ai shqyrton ka marrë në vlerësim...