“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Vizion Plus uron shqiptarët: Gëzuar Vitin e Ri 2023!

2023 trokiti!

 

Viti i Ri i gjeti shqiptarët sikurse e do tradita në tryeza familjare duke trokitur gotat dhe shkëmbyer urime dbe përqafime në mjedise të ndryshme, familje dhe lokale.

 

Nuk munguan edhe fishekzjarret e shumta, diku individuale e diku të organizuara!

 

Vizion Plus uron të gjithë shqiptarët, gëzuar Vitin e Ri 2023 dhe qoftë ky një vit sa më i mbarë, plot shëndet e gëzime.

Latest Posts

Shpërndanin drogra të forta në Tiranë/ Gjykata lë në burg 10 personat e arrestuar  (EMRAT)

Gjykata penale la në burg 10 personat e arrestuar ditën e djeshme, pasi shpërndanin drogëra të forta në ambiente të ndryshme të Tiranës.   Në...

Ngjarja tragjike në Tuz/ Iliri vrau Sheilën 19-vjeçare në sy të familjes pasi ajo i tha se nuk e donte më

Në Gjykatën e Lartë në Podgoricë, Ilir Gjokaj ka rrëfyer vrasjen e nëntëmbëdhjetëvjeçares Sheila Bakia para shtëpisë së saj në Tuzi, ku ka plagosur...

Nën betim, Boris Johnson mohon se ka gënjyer për festat në pandemi

Ish-kryeministri britanik, Boris Johnson, ka insistuar “me dorë në zemër” se nuk i ka gënjyer kurrë ligjvënësit për disa festa që janë mbajtur gjatë...