Kaplohet nga zjarri një banesë në Podujevë


Një banesë në Podujevë është kapluar nga flakët disa orë më parë.

Në fotot e dërguara nga një lexues i lajmi.net, shihet zjarri në ballkonin e një banese në qendër të Komunës së Podujevës.

Policia e Kosovës ende nuk ka konfirmuar rastin dhe nuk dihet nëse ka të lënduar nga zjarri.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.