Grubi: Korridori 8 shumë domethënës për qytetarët, ekonominë dhe për lidhje rajonale

Zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë – Artan Grubi i shoqëruar nga kryeministri Dimitar Kovaçevski, ministri i Transportit dhe Lidhjeve Bllagoj Boçvarski, zëvendësministri Bekim Rexhepi,...

Ali Ahmeti uron besimtarët për Krishtlindje

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti me rastin e festës së Krishtlindjeve përcjell urimet e sinqerta për shëndet, paqe, begati dhe mirësi pafund në vatrat e juaja familjare.

Të nderuar bashkëqytetarë të besimit ortodoks, 

Në këto çaste festive që po i përjetoni pranë më të dashurve tuaj me rastin e festës së Krishtlindjeve, po ju përcjell urimet e sinqerta për shëndet, paqe, begati dhe mirësi pafund në vatrat e juaja familjare.

Qoftë gjithmonë e shtrirë dora e bamirësisë, e pajtimit, e ndihmës ndaj njëri – tjetrit.

Gëzuar!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=709645720529553&set=a.465898708237590

Latest Posts

Nëse i shihni diku këta dy persona, lajmërojeni menjëherë policinë

Policia shpall në kërkim dy persona nga Drenasi Policia e Kosovës ka shpallur në kërkim dy persona nga Komuna e Drenasit, pasi dyshohen për veprat...

Berisha kërcënon Ramën para 11 shkurtit: Largohu, ose do përballesh me probleme të mëdha

Teksa ashpërsoi gjuhen ndaj Ramës që refuzoi të merrte pojesë në seancën parlamentare të kësaj të enjte I kërkuar nga opozita për sqarime...

Komisioni Evropian miratoi një donacion shtesë prej 22,5 milionë euro për sistemin rajonal të menaxhimit të mbeturinave

Pas nënshkrimit të Marrëveshjes për hua me Bankën Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, me të cilën u siguruan 55 milionë euro për zhvillimin e...

Grubi: Korridori 8 shumë domethënës për qytetarët, ekonominë dhe për lidhje rajonale

Zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë – Artan Grubi i shoqëruar nga kryeministri Dimitar Kovaçevski, ministri i Transportit dhe Lidhjeve Bllagoj Boçvarski, zëvendësministri Bekim Rexhepi,...