Grubi: Korridori 8 shumë domethënës për qytetarët, ekonominë dhe për lidhje rajonale

Zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë – Artan Grubi i shoqëruar nga kryeministri Dimitar Kovaçevski, ministri i Transportit dhe Lidhjeve Bllagoj Boçvarski, zëvendësministri Bekim Rexhepi,...

Ndryshimi i Kasamit/ Dikur mezi priste takimin me Ramën, sot e refuzon atë!!

Ndryshimet në aspekt negativ të cilat po pëson për çdo dité Lëvizja Besa me në krye Bilall Kasamin nuk kanë të ndalur.

Pas afërsisë me VMRO-DPMNE-në dhe LEVICËN, e tentimin për té bllokuar ndryshimet Kushtetuese, Bilall Kasami e Lëvizja Besa kanë bërë edhe njê hap të gabuar edhe atë, duke refuzuar takimin e liderëve shqiptarë që do të mbahet nesër në Tiranë e i cili është ftuar nga Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, njofton indeks.

Është për tu habitur fakti se si afërsia me VMRO-në e Apasievin e ndryshoi Bilall Kasamin kundrejtë Edi Ramës, të cilin dikurë menxi priste ta takonte për më tepër fotografohej e reklamohej në portalet të cilat i kontrollon ai fhe ekipi i tij.

Indeks.mk ka zgjedhur vetëm një shembull nga arkivat e portaleve të Kasamit të cilat bënin fushatë e reklamoheshin pas takimit të Kasamit me Ramën./indeks.mk/

Latest Posts

Nëse i shihni diku këta dy persona, lajmërojeni menjëherë policinë

Policia shpall në kërkim dy persona nga Drenasi Policia e Kosovës ka shpallur në kërkim dy persona nga Komuna e Drenasit, pasi dyshohen për veprat...

Berisha kërcënon Ramën para 11 shkurtit: Largohu, ose do përballesh me probleme të mëdha

Teksa ashpërsoi gjuhen ndaj Ramës që refuzoi të merrte pojesë në seancën parlamentare të kësaj të enjte I kërkuar nga opozita për sqarime...

Komisioni Evropian miratoi një donacion shtesë prej 22,5 milionë euro për sistemin rajonal të menaxhimit të mbeturinave

Pas nënshkrimit të Marrëveshjes për hua me Bankën Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, me të cilën u siguruan 55 milionë euro për zhvillimin e...

Grubi: Korridori 8 shumë domethënës për qytetarët, ekonominë dhe për lidhje rajonale

Zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë – Artan Grubi i shoqëruar nga kryeministri Dimitar Kovaçevski, ministri i Transportit dhe Lidhjeve Bllagoj Boçvarski, zëvendësministri Bekim Rexhepi,...