Uniformat e Policisë edhe në gjuhën shqipe, Grubi: Mision i kryer me sukses

Në Maqedoninë e Veriut ka hyrë në fuqi Dekreti për uniformat e policisë, të cilin Qeveria e miratoi para një viti në bazë të...

Një hit si Seen, kujt ia dedikon këtë këngë Xhemile Veselaj?

Xhemile Veselaj e nis mbarë për vitin 2023. Ajo sapo ka publikuar projektin më të ri të titulluar “Seen”, një këngë ritmike me fabul të dashurisë.

Kënga është punuar nga Granit Gashi dhe Darddy ndërsa tekst nga Ghulo, kurse klipi është punuar nga A Films, derisa si producent ekzekutiv në këtë projekt është Labinot Nuraj, një nga menaxherët më të suksesshëm të industrisë muzikore.

Xhemilja e fillon me këtë projekt por për këtë vit ajo ka paraparë shumë këngë të reja të cilat do i finalizojë edhe me klipe, njejtë si projektet e vitit të kaluar.

Dëgjoni në vazhdim hitin e Xhemiles.

Latest Posts

Ministrja gjermane: Duhet të nisë rindërtimi i Ukrainës

Ministrja gjermane për Zhvillim, Svenja Schulze, ka thënë se duhet të nisin përgatitjet për rindërtim të Ukrainës dhe riparim të dëmeve të luftës.   Ajo i...

Drama e Jeton Nezirajt, ndër përkthimet më të mira në maqedonisht

“Ballkan Bordelo” nga Jeton Neziraj, është njëra nga tri veprat e autorëve ballkanikë që është përzgjedhur për botim në gjuhën maqedonase. Përkthimin e kësaj drame...

Uniformat e Policisë edhe në gjuhën shqipe, Grubi: Mision i kryer me sukses

Në Maqedoninë e Veriut ka hyrë në fuqi Dekreti për uniformat e policisë, të cilin Qeveria e miratoi para një viti në bazë të...