“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Plagosja e 37 vjeçarit nga Maqedonia në Prishtinë – policia jep detaje


Mbrëmë në lokalin “Exit Lounge Bar”, ka mbetur i plagosur Burim Ajeti nga Maqedonia e Veriut. Për rastin detaje janë dhënë edhe përmes raportit 24 orësh.

Të dyshuarit për rastin janë ende në kërkim ka konfirmuar policia.

Ky është personi që u plagos sonte në Prishtinë

37 vjeçari është qëlluar në këmbë, pastaj trajtimit mjekësor është liruar.

Gjithçka që dihet deri më tani për plagosjen e të riut në Prishtinë

Ka qenë vet i plagosuri që e ka raportuar rastin në Polici të Kosovës. Ai ka deklaruar se derisa ishte duke qëndruar në një lokal me disa shokë të tij kanë pasur një konflikt verbal me disa persona.

Ky është lokali ku ndodhi plagosja e të riut në Prishtinë

“Njësia policore nga vendi i ngjarjes ka sekuestruar një gëzhojë dhe një veturë që dyshohet se u përket të dyshuarve”, thuhet në njoftim.

Latest Posts

Irani dënon me vdekje pesë persona që thotë se punuan për Izraelin

Një gjykatë në qytetin veriperëndimor të Iranit, Urmia, ka dënuar me vdekje pesë persona – katër burra dhe një grua – të cilët...

Shpërndanin drogra të forta në Tiranë/ Gjykata lë në burg 10 personat e arrestuar  (EMRAT)

Gjykata penale la në burg 10 personat e arrestuar ditën e djeshme, pasi shpërndanin drogëra të forta në ambiente të ndryshme të Tiranës.   Në...

Ngjarja tragjike në Tuz/ Iliri vrau Sheilën 19-vjeçare në sy të familjes pasi ajo i tha se nuk e donte më

Në Gjykatën e Lartë në Podgoricë, Ilir Gjokaj ka rrëfyer vrasjen e nëntëmbëdhjetëvjeçares Sheila Bakia para shtëpisë së saj në Tuzi, ku ka plagosur...