“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Ali Ahmeti del në teren, e nis nga Gostivari

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti nga 14 janari i shoqëruar nga bashkëpartiakët e tij do të fillojë takimin me strukturat lokale në degët e BDI-së ku do të takojë edhe qytetarët e komunave përkatëse.

Sipas asaj që njoftojnë nga Bashkimi Demokratik për Integrim, takimi i parë i Ahmetit do të mbahet në Çegran të Gostivarit duke filluar nga ora 19:00.

Sipas njoftimit, takimi do të mbahet në restorantin City në Çegran.

Njoftimi i plotë i BDI-së në rrjetet sociale:

Më 14 janar, Kryetari Ali Ahmeti i shoqëruar nga bashkëpartiakët do ti nis takimet me strukturat lokale partiake në degët e Bashkimit Demokratik për Integrim dhe me qytetarët në komunat përkatëse.

Takimi i parë do të mbahet ditën e shtunë në Çegran të Gostivarit, me fillim në ora 19:00 në restoranin City.

Ju mirëpresim.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=536003158553442&set=a.287624763391284

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...

Berisha prezanton kandidatin për Burrelin: Bojkoti i zgjedhjeve vendore, gabim që nuk përsëritet

Kreu i “Foltores”, Sali Berisha edhe këtë të enjte ka vijuar prezantimin e kandidatëve të tij për zgjedhjet vendore të 14 majit. Këtë herë...