Afrim Gashi rikthehet në përqafim të Mickoskit dhe VMRO DPMNE

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe ai i Alternativës, Afrim Gashi janë parë mbrëmjen e sotme në Kuvend. Gjatë daljes nga Kuvendi, kreu i...

Dona publikon projektin e ri, vjen me këngën “Sjena mo”

Vjen me projektin e dytë muzikorë të cilin e ka punuar me tekst dhe muzikë nga Granit Gashi kurse për videoklipin është përkujdesur Genc Ahmeti.

Projekti i dytë i Donës titullohet “Sjena mo”, një këngë ritmike për dashurinë që e ka bërë të mëndoj bukuroshen kosovare të futet seriozisht në muzikë pas karierës së saj si modele.

Për të dëgjuar këtë këngë të bukur mjafton të klikoni në link:

 

Latest Posts

Shtëpia e Bardhë: Balona kineze përgjimi kanë fluturuar mbi pesë kontinente

Në të shkuarën katër balona spiune kineze kanë fluturuar mbi Shtetet e Bashkuara mbi vendndodhje që konsideroheshin “me interes për kinezët”, tha Pentagoni të...

Pas vizitës në Londër/ Zelensky mbërrin në Paris. Darkë pune me Macron e Scholz

Presidenti francez Emmanuel Macron ka mirëpritur mbrëmjen e kësaj të mërkure, presidentin ukrainas Volodymir Zelensky dhe kancelarin gjerman Olaf Scholz, për një darkë...