Afrim Gashi rikthehet në përqafim të Mickoskit dhe VMRO DPMNE

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe ai i Alternativës, Afrim Gashi janë parë mbrëmjen e sotme në Kuvend. Gjatë daljes nga Kuvendi, kreu i...

Pas performancës së shkëlqyer në Fest 61, Vanesa Sono sjell klipin e këngës “Aroma jonë”

Vanesa Sono është një artiste e re e tregut muzikor.

Ajo ka për synim tregun ndërkombëtar, gjersa fundvitin e kaluar sprovoi veten edhe në edicionin e 61-të të Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar.

“Aroma jonë” mbante titullin kënga e saj, e cila së fundmi është vizualizuar edhe me klip.

Autor i këngës është producenti maqedonas, Boban Apostolov, gjersa vargjet e tekstit i ka shkruar Alban Kondi.

Ndërkohë videoja muzikore është zgjedhur të jetë e thjeshtë, me Vanesën që e interpreton baladën e saj në zemër të natyrës.

Regjisor i videos është Ardit Muhaxhiri.

Latest Posts

Shtëpia e Bardhë: Balona kineze përgjimi kanë fluturuar mbi pesë kontinente

Në të shkuarën katër balona spiune kineze kanë fluturuar mbi Shtetet e Bashkuara mbi vendndodhje që konsideroheshin “me interes për kinezët”, tha Pentagoni të...

Pas vizitës në Londër/ Zelensky mbërrin në Paris. Darkë pune me Macron e Scholz

Presidenti francez Emmanuel Macron ka mirëpritur mbrëmjen e kësaj të mërkure, presidentin ukrainas Volodymir Zelensky dhe kancelarin gjerman Olaf Scholz, për një darkë...