“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Ali Ahmeti sonte zbarkon në Çegran, takon qytetarët dhe aktivin partiak

Kryetari i BDI Ali Ahmeti sonte me bashkëpunëtor do të zbarkojë në Çegran të Gostivarit për takim me qytetarët dhe aktivin partiak, kështu njoftojnë nga BDI.

Takimi fillon në ora 19:00 tek restorant City në Çegran.

Ahmeti para qytetarëve pritet të flas për situatën politike në vend dhe procesin e integrimit europian të cilin tashmë Republika e Maqedonisë së Veriut e ka nisur me hapjen e bisedimeve me BE-në.

Ja njoftimi i plotë nga BDI:

Njoftim

Të nderuar,

Ju njoftojmë se sot (e shtunë, 14.01.2022) me fillim në ora 19:00, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, do të takojë qytetarët dhe aktivin partiak në Çegran të Gostivarit, te Restorant City.
Ftojmë ekipin tuaj të ndjekë ngjarjen.

Latest Posts

Irani dënon me vdekje pesë persona që thotë se punuan për Izraelin

Një gjykatë në qytetin veriperëndimor të Iranit, Urmia, ka dënuar me vdekje pesë persona – katër burra dhe një grua – të cilët...

Shpërndanin drogra të forta në Tiranë/ Gjykata lë në burg 10 personat e arrestuar  (EMRAT)

Gjykata penale la në burg 10 personat e arrestuar ditën e djeshme, pasi shpërndanin drogëra të forta në ambiente të ndryshme të Tiranës.   Në...

Ngjarja tragjike në Tuz/ Iliri vrau Sheilën 19-vjeçare në sy të familjes pasi ajo i tha se nuk e donte më

Në Gjykatën e Lartë në Podgoricë, Ilir Gjokaj ka rrëfyer vrasjen e nëntëmbëdhjetëvjeçares Sheila Bakia para shtëpisë së saj në Tuzi, ku ka plagosur...