“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Ali Ahmeti sot takon qytetarët dhe aktivin partiak në Shkollën e mesme teknike në Gostivar

Kryetari i BDI Ali Ahmeti sot pritet që të takojë qytetarët dhe aktivin partiak në Gostivar, kështu njoftojnë nga BDI.

Takimet që Ali Ahmeti realizon këtë periudhë janë në vazhdën e takimeve që BDI bën për të takuar qytetarët dhe aktivin partiak në këtë komunë.

Në vazhdim ju sjellim njoftimin zyrtar nga BDI.

Njoftim

Të nderuar,

Ju njoftojmë se sot (e Diell, 15.01.2022) me fillim në ora 19:00, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti do të takojë qytetarët dhe aktivin partiak në Gostivar, tek Shkolla e mesme Teknike.

Ftojmë ekipin tuaj të ndjek ngjarjen.

Latest Posts

Berisha prezanton kandidatin për Burrelin: Bojkoti i zgjedhjeve vendore, gabim që nuk përsëritet

Kreu i “Foltores”, Sali Berisha edhe këtë të enjte ka vijuar prezantimin e kandidatëve të tij për zgjedhjet vendore të 14 majit. Këtë herë...

Irani dënon me vdekje pesë persona që thotë se punuan për Izraelin

Një gjykatë në qytetin veriperëndimor të Iranit, Urmia, ka dënuar me vdekje pesë persona – katër burra dhe një grua – të cilët...

Shpërndanin drogra të forta në Tiranë/ Gjykata lë në burg 10 personat e arrestuar  (EMRAT)

Gjykata penale la në burg 10 personat e arrestuar ditën e djeshme, pasi shpërndanin drogëra të forta në ambiente të ndryshme të Tiranës.   Në...