Afrim Gashi rikthehet në përqafim të Mickoskit dhe VMRO DPMNE

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe ai i Alternativës, Afrim Gashi janë parë mbrëmjen e sotme në Kuvend. Gjatë daljes nga Kuvendi, kreu i...

Klubi i skijimit “DITA” nis sezonin me grupin e parë

Klubi i skijimit “DITA” si çdo vit tjetër edhe këtë sezon ka nisur me aktivitetet e saj. Nga ky klub tashmë kanë shënuar startin e sezonit në Kodrën e Diellit dhe të parët që kanë nisur me kursin janë grupi i fillestarëve.

Portali jonë ju sjell imazhet nga stërvitjet me grupin e parë të fëmijëve.

Nga klubi i skijimit “DITA” bëjnë të ditur së në vijim do të ketë kurse edhe për kategoritë tjera dhe të gjithë të interesuarit për të qenë pjesë e këtij klubi mund të kontaktojnë përmes kontakteve të mëposhtme.

070598738

Skiclubdita@gmail.com

 

 

Latest Posts

Shtëpia e Bardhë: Balona kineze përgjimi kanë fluturuar mbi pesë kontinente

Në të shkuarën katër balona spiune kineze kanë fluturuar mbi Shtetet e Bashkuara mbi vendndodhje që konsideroheshin “me interes për kinezët”, tha Pentagoni të...

Pas vizitës në Londër/ Zelensky mbërrin në Paris. Darkë pune me Macron e Scholz

Presidenti francez Emmanuel Macron ka mirëpritur mbrëmjen e kësaj të mërkure, presidentin ukrainas Volodymir Zelensky dhe kancelarin gjerman Olaf Scholz, për një darkë...