“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Pranga “skifterave” shqiptarë që tmerruan Athinën

Arrestohen katër shqiptarë në Athinë pasi akuzohen për shume vjedhje.

Sipas policise greke ne pranga kane rene: Adi Kala 33-l vjeç, Indrit Arifaj 20 vjeç, Mario Hoxha 19 vjeç dhe Altin Mustafaj 24 vjeç.

Po ashtu êshtë shpallur në kërkim Armando Roko 20 vjeç.

Grupi i shqiptareve grabiste kryesisht ne zonen e Atikes.

Ne qender te vjedhjeve ishin biznese dhe banesa.

Latest Posts

Irani dënon me vdekje pesë persona që thotë se punuan për Izraelin

Një gjykatë në qytetin veriperëndimor të Iranit, Urmia, ka dënuar me vdekje pesë persona – katër burra dhe një grua – të cilët...

Shpërndanin drogra të forta në Tiranë/ Gjykata lë në burg 10 personat e arrestuar  (EMRAT)

Gjykata penale la në burg 10 personat e arrestuar ditën e djeshme, pasi shpërndanin drogëra të forta në ambiente të ndryshme të Tiranës.   Në...

Ngjarja tragjike në Tuz/ Iliri vrau Sheilën 19-vjeçare në sy të familjes pasi ajo i tha se nuk e donte më

Në Gjykatën e Lartë në Podgoricë, Ilir Gjokaj ka rrëfyer vrasjen e nëntëmbëdhjetëvjeçares Sheila Bakia para shtëpisë së saj në Tuzi, ku ka plagosur...