“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Ali Ahmeti sot takon qytetarët në Gostivar, tek restorant Mont Blan

Kryetari i BDI Ali Ahmeti i shoqëruar nga bashkëpunëtor sot do të takojë qytetarët e Gostivarit tek restorant Mont Blan, kështu njoftojnë nga BDI.

Takimi do të fillojë në ora 19:00.

Njoftim

Të nderuar,

Ju njoftojmë se sot (e Hënë, 16.01.2022) me fillim në ora 19:00, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti do të takojë qytetarët dhe aktivin partiak në Gostivar, tek restorant Mont Blan.

Ftojmë ekipin tuaj të ndjek ngjarjen.

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...

Berisha prezanton kandidatin për Burrelin: Bojkoti i zgjedhjeve vendore, gabim që nuk përsëritet

Kreu i “Foltores”, Sali Berisha edhe këtë të enjte ka vijuar prezantimin e kandidatëve të tij për zgjedhjet vendore të 14 majit. Këtë herë...