Grubi takon u.d. Ambasadorin Gjerman Otto Graf: Ndryshimet kushtetuese këtë vit!

Zëvendës kryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi, ka pritur në takim ushtruesin e...

Nevzat Bejta për bashkëpartiakun: Artan Grubi është teneqe, s’matet me karat

Ish-nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Nevzat Bejta në emisionin “200” në Alsat – M duke folur mbi qëndrimet e të ashtuquajturit “Grupi i Zjarrit” ka ofenduar bashkëpartiakun e tij, Artan Grubi duke e quajtur “teneqe, metal që s’matet me karat”.

“Artan Grubi nuk matet me karatet e metaleve që maten me karat, por është metal që nuk ka karat… ,e që nuk kanë karate ato janë hekuri, teneqja, këto”.

Ndiq videon:

https://fb.watch/i6BnubSwDZ/?fbclid=IwAR0C5RdjySfNgJ7dEIcAeLJfuW3Ko0A0pAAFC77nzqNSF3GXZuNpVYHRefY

Latest Posts

Rikthimi i basteve online/ Fidel Ylli tregon detajet, si do procedohet në vazhdim dhe qëllimi i qeverisë

Rikthimi i basteve online është një ka temat që ka ngjallur mjaft debat në vendin tonë. Të shumtë janë ata që e kanë kritikuar...

Marrëveshja Kosovë – Serbi/ Franca e Gjermania bëjnë thirrje për zbatimin e saj

Ambasadori i Francës në Kosovë, Olivier Guerot, ka deklaruar se pret që Qeveria e Kosovës të nisë bisedimet për formimin e Asociacionit të komunave...