Afrim Gashi rikthehet në përqafim të Mickoskit dhe VMRO DPMNE

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe ai i Alternativës, Afrim Gashi janë parë mbrëmjen e sotme në Kuvend. Gjatë daljes nga Kuvendi, kreu i...

Lil $tar vjen me këngën e re, një hit i fillimvitit

Nuk është projekti i parë i artistit të ri shqiptar Lil $tar por tashmë i disati me rradhë. Ka pak ditë që e ka publikuar këngën e re të cilën e ka finalizuar edhe me videoklip të cilën e ka titulluar Its my birthday.

Një këngë me tematikë dashurie të cilën artisti fantastik Lil $tar e sjellë në formën më të mirë të mundëshme.

https://instagram.com/necku.sefa?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Ndonëse i ri në moshë, pasionin për muzikë nuk e ka ndalur asnjëherë derisa e ka ushqyer edhe më shumë e madje duke realizuar shumë projekte deri më tani për të mos u ndalur asnjëherë. Për të dëgjuar këtë këngë të bukur mjafton të klikoni në vazhdim.

Latest Posts

Shtëpia e Bardhë: Balona kineze përgjimi kanë fluturuar mbi pesë kontinente

Në të shkuarën katër balona spiune kineze kanë fluturuar mbi Shtetet e Bashkuara mbi vendndodhje që konsideroheshin “me interes për kinezët”, tha Pentagoni të...

Pas vizitës në Londër/ Zelensky mbërrin në Paris. Darkë pune me Macron e Scholz

Presidenti francez Emmanuel Macron ka mirëpritur mbrëmjen e kësaj të mërkure, presidentin ukrainas Volodymir Zelensky dhe kancelarin gjerman Olaf Scholz, për një darkë...