Afrim Gashi rikthehet në përqafim të Mickoskit dhe VMRO DPMNE

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe ai i Alternativës, Afrim Gashi janë parë mbrëmjen e sotme në Kuvend. Gjatë daljes nga Kuvendi, kreu i...

Ali Ahmeti nesër takon qytetarët dhe Forumin e gruas të BDI në Gostivar

Kryetari i BDI Ali Ahmeti i shoqëruar nga bashkëpunëtorë nesër pritet të takojë qytetarët e Gostivarit si dhe më pas do ketë takim edhe me Forumin e gruas të BDI-së, kështu njoftojnë nga BDI.

Njoftim

Të nderuar,

Ju njoftojmë se nesër (e premte, 20.01.2023) me fillim në ora 18:00, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti do të takojë qytetarët dhe aktivin partiak në Gostivar tek restorant Dede Beg si dhe Forumin e gruas të BDI-së në ora 20:00 tek restorant Grand në Gostivar.

Ftojmë ekipin tuaj të ndjek ngjarjen.

Latest Posts

Shtëpia e Bardhë: Balona kineze përgjimi kanë fluturuar mbi pesë kontinente

Në të shkuarën katër balona spiune kineze kanë fluturuar mbi Shtetet e Bashkuara mbi vendndodhje që konsideroheshin “me interes për kinezët”, tha Pentagoni të...

Pas vizitës në Londër/ Zelensky mbërrin në Paris. Darkë pune me Macron e Scholz

Presidenti francez Emmanuel Macron ka mirëpritur mbrëmjen e kësaj të mërkure, presidentin ukrainas Volodymir Zelensky dhe kancelarin gjerman Olaf Scholz, për një darkë...