Bekteshi – Shaqiri: Më ndryshimet kushtetuese do të ndryshohet dhe e ardhmja e vendit

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti sonte ka vazhduar takimin me qytetarët e komunës së Jegunovcës. Para të pranishmëve krahas kryetarit Ahmeti, fjalim rasti kanë...

Ali Ahmeti takon sot të rinjë në Gostivar

Kryetari i BDI Ali Ahmeti sot do të takojë të rinjtë në qytetin e Gostivarit duke përmbyllur kështu një sërë takimesh që ka realizuar për mbi një javë me qytetarët e Gostivarit.

Takimi priti të mbahet tek restorant Ignatia me fillim në ora 20:00, njoftojnë nga BDI.

Njoftim

Të nderuar,

Ju njoftojmë se sot (e shtunë, 21.01.2023) me fillim në ora 20:00, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti do të takojë të rinjtë e Gostivarit tek restorant Ignatia.

Ftojmë ekipin tuaj të ndjek ngjarjen.

Latest Posts

Arrestohet Alda Klosi, ish-zyrtarja e lartë së cilës pastruesja i vodhi qindra mijëra euro

Arrestohet nga policia nga Tirana Alda Klosi, ish-drejtoresha e koncesioneve në Ministrinë e Ekonomisë. Ish-zyrtarja e lartë, e cila ka qene edhe shefe kabineti...

Scholz: Qeveria gjermane do të vazhdojë të punojë ngushtë me Melonin

Qeveria gjermane dëshiron të vazhdojë bashkëpunimin e saj të ngushtë me udhëheqjen e re italiane nën kryeministren e djathtë Giorgia Meloni, deklaroi kancelari...