E dhimbshme: Bie nga kati i pestë, vdes i moshuari në Tiranë


Bie nga kati i pestë, ndërron jetë i moshuari në Tiranë.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

80-vjeçari me iniciale P.K ka rënë nga kati i pestë i një pallati te “Ish- Parku” dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vend.

I moshuari jetonte vetëm dhe dyshohet se është rrëzuar, ndërsa policia dhe grupi hetimor janë vendin e ngjarjes.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak.

Më datë 22.01.2023, rreth orës 19:55, te Ish-Parku, ka rënë nga kati i pestë i pallatit, shtetasi P. K., 80 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarje. /abcnews