Afrim Gashi rikthehet në përqafim të Mickoskit dhe VMRO DPMNE

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe ai i Alternativës, Afrim Gashi janë parë mbrëmjen e sotme në Kuvend. Gjatë daljes nga Kuvendi, kreu i...

Nesër Ali Ahmeti takon në Sellcë banorët e malësisë së Tetovës

Kryetari i BDI Ali Ahmeti me bashkëpunëtorë nesër pritet që të takojë banorët e Tetovës e më saktësisht në fshatin Sellcë.

Takimi pritet të fillojë në ora 19:00 tek shkolla e fshatit, “Rilindja”, bëjnë me dije nga BDI.

Njoftim

Të nderuar,

Ju njoftojmë se nesër (e martë, 24.01.2023) me fillim në ora 19:00, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti do të realizojë takim me qytetarët në malësinë e Tetovës, në fshatin Sellcë – SH.F “Rilindja”.

Ftojmë ekipin tuaj të ndjek ngjarjen.

Latest Posts

Shtëpia e Bardhë: Balona kineze përgjimi kanë fluturuar mbi pesë kontinente

Në të shkuarën katër balona spiune kineze kanë fluturuar mbi Shtetet e Bashkuara mbi vendndodhje që konsideroheshin “me interes për kinezët”, tha Pentagoni të...

Pas vizitës në Londër/ Zelensky mbërrin në Paris. Darkë pune me Macron e Scholz

Presidenti francez Emmanuel Macron ka mirëpritur mbrëmjen e kësaj të mërkure, presidentin ukrainas Volodymir Zelensky dhe kancelarin gjerman Olaf Scholz, për një darkë...