Grubi takon u.d. Ambasadorin Gjerman Otto Graf: Ndryshimet kushtetuese këtë vit!

Zëvendës kryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi, ka pritur në takim ushtruesin e...

Aksident me vdekje në Cërrik, makina lë pa jetë këmbësorin

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti në Cërrik.

 

 

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se personi ka qenë duke lëvizur në këmbë teksa është përplasur nga automjeti.

 

 

Bëhet fjalë për një burrë të moshës rreth 60-vjeç.

 

 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur të plotë detajet e aksidentit.

 

 

Latest Posts

Rikthimi i basteve online/ Fidel Ylli tregon detajet, si do procedohet në vazhdim dhe qëllimi i qeverisë

Rikthimi i basteve online është një ka temat që ka ngjallur mjaft debat në vendin tonë. Të shumtë janë ata që e kanë kritikuar...

Marrëveshja Kosovë – Serbi/ Franca e Gjermania bëjnë thirrje për zbatimin e saj

Ambasadori i Francës në Kosovë, Olivier Guerot, ka deklaruar se pret që Qeveria e Kosovës të nisë bisedimet për formimin e Asociacionit të komunave...