Afrim Gashi rikthehet në përqafim të Mickoskit dhe VMRO DPMNE

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe ai i Alternativës, Afrim Gashi janë parë mbrëmjen e sotme në Kuvend. Gjatë daljes nga Kuvendi, kreu i...

Ali Ahmeti sot takon Forumin e gruas në Tetovë si dhe qytetarët

Kryetari i BDI Ali Ahmeti i shoqëruar me bashkëpunëtorë sot pritet që të mbajë dy aktivitete në Tetovë.

Fillimisht në ora 17:00 do të takojë Forumin e gruas të BDI-së, kurse më pas në ora 19:00 do të takojë qytetarët.

Ngjarja e parë do të mbahet tek restaurant Ara kurse e dyta tek restaurant Lusna.

Njoftim

Të nderuar,

Ju njoftojmë se sot (e enjte, 26.01.2023) me fillim në ora 17:00, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti do të realizojë takim me forumin e gruas të BDI-së tek restaurant Arra” në Tetovë, kurse me fillim në ora 19:00 takon qytetarët tek restaurant “Lusna” në Tetovë.

Ftojmë ekipin tuaj të ndjek ngjarjen.

Latest Posts

Shtëpia e Bardhë: Balona kineze përgjimi kanë fluturuar mbi pesë kontinente

Në të shkuarën katër balona spiune kineze kanë fluturuar mbi Shtetet e Bashkuara mbi vendndodhje që konsideroheshin “me interes për kinezët”, tha Pentagoni të...

Pas vizitës në Londër/ Zelensky mbërrin në Paris. Darkë pune me Macron e Scholz

Presidenti francez Emmanuel Macron ka mirëpritur mbrëmjen e kësaj të mërkure, presidentin ukrainas Volodymir Zelensky dhe kancelarin gjerman Olaf Scholz, për një darkë...